Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w Formularzu Kontaktowym jest First Line Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świeradowskiej 47, 02-662 Warszawa tel.: 22 50 80 180, adres e-mail: dane@1stline.pl. Podanie przez Ciebie danych jest niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie dotyczące loterii promocyjnej pod nazwą „Kawa jak z kawiarni w Twoim domu”. Przysługuje Ci prawdo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. ROZWIŃ

Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w Formularzu Kontaktowym jest First Line Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Świeradowskiej 47, 02-662 Warszawa tel.: 22 50 80 180, adres e-mail: dane@1stline.pl. Podanie przez Ciebie danych jest niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie dotyczące loterii promocyjnej pod nazwą „Kawa jak z kawiarni w Twoim domu”. Przysługuje Ci prawdo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Masz również prawo do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie w loterii promocyjnej pod nazwą „Kawa jak z kawiarni w Twoim domu”, a w przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie. Administrator może udostępnić dane dostawcą usług, których usługi wiążą się z prawem dostępu do danych:, tj. podmiotom utrzymującym i serwisującym serwery informatyczne Administratora oraz podmiotom utrzymującym oprogramowanie, z którego Administrator korzysta w ramach działalności. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Udostępnione dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do upływu terminów wynikających z obowiązujących przepisów.
*Pola obowiązkowe